Kalendarz zajęć

Wyczyść filtry »
« Wrzesień »
« 28-09 do 01-10-2021 »
Godzina Wtorek Środa Czwartek Piątek
07:00    
55 min

INDOOR CYCLING

Paulina Niedźwiedzka

STUDIO ZIELONE

 
07:30  
45 min

JOGA KRĘGOSŁUPA

Ewa

STUDIO ZIELONE

 
45 min

TRENING OBWODOWY

Andrzej

STUDIO ZIELONE

11:30    
55 min

AKTYWNA MAMA

Magda

STUDIO ZIELONE

 
17:00
50 min

TENIS JUNIOR GR. 1

Emil

STUDIO 3 PIĘTRO

50 min

BALET GR. 1 4 - 7 LAT

Bartłomiej

STUDIO BALET

45 min

OXY BRZUCH I POŚLADKI

Ola K.

STUDIO ZIELONE

50 min

TENIS JUNIOR GR. 1

Emil

STUDIO 3 PIĘTRO

50 min

AKROBATYKA GR. 3 4-6 LAT

Mateusz

STUDIO 3 PIĘTRO - MATY

   
50 min

AKROBATYKA GR. 3 4-6 LAT

Jan

STUDIO MATY 3 PIĘTRO

18:00    
50 min

GIMNASTYKA KOREKCYJNA GR. 1 4-7 LAT

Marlena

STUDIO 3 PIĘTRO

 
18:05
50 min

TENIS JUNIOR GR. 2

Emil

STUDIO 3 PIĘTRO

50 min

BALET GR. 2 8 - 12 LAT

Bartłomiej

STUDIO BALET

50 min

AKROBATYKA GR. 1 4 - 6 LAT

Katarzyna

STUDIO MATY 3 PIĘTRO

50 min

TENIS JUNIOR GR. 2

Emil

STUDIO 3 PIĘTRO

50 min

AKROBATYKA GR.4 7 - 9 LAT

Mateusz

STUDIO 3 PIĘTRO - MATY

50 min

AKROBATYKA GR. 6 7 -9 LAT

Krzysztof

STUDIO MATY 3 PIĘTRO

45 min

TRENING OBWODOWY

Ola K.

STUDIO ZIELONE

50 min

AKROBATYKA GR.4 7 - 9 LAT

Jan

STUDIO MATY 3 PIĘTRO

55 min

POWER PUMP

Magda

STUDIO ZIELONE

45 min

KETTLEBELL

Wojciech

STUDIO ZIELONE

 
55 min

POWER PUMP

Andrzej

STUDIO ZIELONE

19:00    
55 min

GIMNASTYKA KOREKCYJNA GR. 2 8-12 LAT

Marlena

STUDIO 3 PIĘTRO

 
19:10
50 min

TENIS JUNIOR GR. 3

Emil

STUDIO 3 PIĘTRO

50 min

AKROBATYKA GR. 7 10 - 14 LAT

Krzysztof

STUDIO MATY 3 PIĘTRO

50 min

AKROBATYKA GR.2 7 - 9 LAT

Katarzyna

STUDIO MATY 3 PIĘTRO

50 min

TENIS JUNIOR GR. 3

Emil

STUDIO 3 PIĘTRO

45 min

Pilates & Stretching

Leira

STUDIO ZIELONE

50 min

ZUMBA

Klaudia W.

STUDIO ZIELONE

50 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Patrycja

STUDIO ZIELONE

50 min

ZUMBA

Jacek

STUDIO ZIELONE

20:15
45 min

AIR YOGA BASIC

Leira

STUDIO ZIELONE

45 min

TRENING OBWODOWY

Andrzej

STUDIO ZIELONE

   
← →