Grafik zajęć

Wyczyść filtry »
« Wrzesień »
« 26.09.2022 do 02.10.2022 »
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
07:00
50 min

OXY BRZUCH I POŚLADKI

Magda

STUDIO ZIELONE

   
50 min

INDOOR CYCLING

Małgosia

STUDIO ZIELONE

 

Online

5 min

ANKIETA

KLUBOWICZ

ONLINE 1

 
09:00
50 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Marta Czerwiec

STUDIO ZIELONE

   
50 min

Pilates & Stretching

Marta Czerwiec

STUDIO ZIELONE

     
09:30          
50 min

TABATA

Ola K.

STUDIO ZIELONE

ZASTĘPSTWO

 
10:30          
50 min

Pilates & Stretching

Luiza Dąbrowska

STUDIO ZIELONE

50 min

ZUMBA

Jacek

STUDIO ZIELONE

11:30
55 min

AKTYWNA CIĄŻA AKTYWNA MAMA

Magda

STUDIO ZIELONE

   
55 min

AKTYWNA CIĄŻA AKTYWNA MAMA

Instruktor - Zastępstwo

STUDIO ZIELONE

ZASTĘPSTWO

 
50 min

JOGA KRĘGOSŁUPA

Luiza Dąbrowska

STUDIO ZIELONE

50 min

Pilates & Stretching

Agnieszka W.

STUDIO ZIELONE

17:00
50 min

AKROBATYKA GR.1 7 -9 LAT P.

Katarzyna

STUDIO MATY 3 PIĘTRO

55 min

JOGA KIDS 7+

Lilianna

STUDIO 3 PIĘTRO

55 min

BALET GR. 1 4 - 7 LAT

Bartłomiej

STUDIO 3 PIĘTRO

50 min

AKROBATYKA GR.1 7 -9 LAT P.

Angelika

STUDIO MATY 3 PIĘTRO

50 min

AKROBATYKA GR.3 4 - 6 LAT P.

Piotr

STUDIO MATY 3 PIĘTRO

   
50 min

Power ABT

Luiza Dąbrowska

STUDIO ZIELONE

55 min

AKROBATYKA GR.3 4 - 6 LAT P.

Konrad

STUDIO MATY 3 PIĘTRO

 
45 min

OXY BRZUCH I POŚLADKI

Ola K.

STUDIO ZIELONE

50 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Marta Czerwiec

STUDIO ZIELONE

18:00
50 min

GIMNASTYKA KOREKCYJNA GR. 1 4-7 LAT

Marlena

STUDIO 3 PIĘTRO

55 min

TENIS JUNIOR GR. 1

Emil

STUDIO 3 PIĘTRO

55 min

TEATR TAŃCA 8+

Bartłomiej

STUDIO 3 PIĘTRO

50 min

GIMNASTYKA KOREKCYJNA GR. 1 4-7 LAT

Marlena

STUDIO 3 PIĘTRO

55 min

TENIS JUNIOR GR. 1

Emil

STUDIO 3 PIĘTRO

   
50 min

AKROBATYKA GR.2 7 - 9 LAT Z

Katarzyna

STUDIO MATY 3 PIĘTRO

55 min

AKROBATYKA GR.4 4-6 LAT Z.

Konrad

STUDIO 3 PIĘTRO - MATY

55 min

GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA GR.1 5-7 LAT

Kasia

STUDIO MATY 3 PIĘTRO

50 min

AKROBATYKA GR.2 7 - 9 LAT Z

Angelika

STUDIO MATY 3 PIĘTRO

55 min

AKROBATYKA GR.4 4-6 LAT Z.

Piotr

STUDIO MATY 3 PIĘTRO

50 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Luiza Dąbrowska

STUDIO ZIELONE

50 min

POWER PUMP

Jakub

STUDIO ZIELONE

ZASTĘPSTWO

50 min

KETTLEBELL

Wojciech

STUDIO ZIELONE

45 min

TRENING OBWODOWY

Jakub

STUDIO ZIELONE

ZASTĘPSTWO

50 min

POWER PUMP

Ola K.

STUDIO ZIELONE

ZASTĘPSTWO

19:00
55 min

GIMNASTYKA KOREKCYJNA GR. 2 8-12 LAT

Marlena

STUDIO 3 PIĘTRO

55 min

TENIS JUNIOR GR. 2

Emil

STUDIO 3 PIĘTRO

55 min

FITNESS DANCE 8+

Dorota

STUDIO 3 PIĘTRO

55 min

GIMNASTYKA KOREKCYJNA GR. 2 8-12 LAT

Marlena

STUDIO 3 PIĘTRO

55 min

TENIS JUNIOR GR. 2

Emil

STUDIO 3 PIĘTRO

   
55 min

GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA GR.1 5-7 LAT

Kasia

STUDIO MATY 3 PIĘTRO

50 min

Pilates & Stretching

Leira

STUDIO ZIELONE

55 min

GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA GR.2 8+

Kasia

STUDIO MATY 3 PIĘTRO

50 min

AKROBATYKA GR.5 10 - 14 LAT P.

Angelika

STUDIO MATY 3 PIĘTRO

50 min

AKROBATYKA GR. 6 10 - 14 LAT Z.

Piotr

STUDIO MATY 3 PIĘTRO

50 min

KETTLEBELL

Wojciech

STUDIO ZIELONE

 
50 min

ZUMBA

Klaudia W.

STUDIO ZIELONE

50 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Patrycja

STUDIO ZIELONE

50 min

ZUMBA

Jacek

STUDIO ZIELONE

20:00
55 min

GIMNASTYKA ARTYSTYCZNA GR.2 8+

Kasia

STUDIO MATY 3 PIĘTRO

50 min

AKROBATYKA GR. 6 10 - 14 LAT Z.

Konrad

STUDIO MATY 3 PIĘTRO

55 min

CHAMPION GYM

Jakub

STUDIO MATY 3 PIĘTRO

       
 
50 min

AIR YOGA BASIC

Leira

STUDIO ZIELONE

50 min

TRENING OBWODOWY

Instruktor - Zastępstwo

STUDIO ZIELONE

ZASTĘPSTWO

← →