Grafik zajęć

Wyczyść filtry »
« Maj »
« 16 do 22-05-2022 »
Godzina Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
07:00  
55 min

INDOOR CYCLING

Jacek C.

STUDIO ZIELONE

         
07:30
45 min

TBC

Magda

STUDIO ZIELONE

     
45 min

TABATA

Kasia

STUDIO ZIELONE

   
09:30          
45 min

TABATA

Andrzej

STUDIO ZIELONE

 
10:30          
45 min

Pilates & Stretching

Agnieszka W.

STUDIO ZIELONE

 
11:30
55 min

AKTYWNA MAMA

Magda

STUDIO ZIELONE

   
55 min

AKTYWNA MAMA

Magda

STUDIO ZIELONE

     
16:30
90 min

SZERMIERKA 7-14 LAT

Grzegorz

STUDIO ZIELONE

 
90 min

SZERMIERKA 7-14 LAT

Grzegorz

STUDIO ZIELONE

       
17:00  
50 min

AKROBATYKA GR. 3 4-6 LAT

Konrad

STUDIO 3 PIĘTRO - MATY

50 min

BALET GR. 1 4 - 7 LAT

Bartłomiej

STUDIO BALET

45 min

OXY BRZUCH I POŚLADKI

Ola K.

STUDIO ZIELONE

     
18:00
50 min

GIMNASTYKA KOREKCYJNA GR. 1 4-7 LAT

Marlena

STUDIO 3 PIĘTRO

   
50 min

GIMNASTYKA KOREKCYJNA GR. 1 4-7 LAT

Marlena

STUDIO 3 PIĘTRO

     
18:05
50 min

AKROBATYKA GR. 1 4 - 6 LAT

Katarzyna

STUDIO MATY 3 PIĘTRO

50 min

AKROBATYKA GR.4 7 - 9 LAT

Konrad

STUDIO 3 PIĘTRO - MATY

50 min

BALET GR. 2 8 - 12 LAT

Bartłomiej

STUDIO BALET

50 min

AKROBATYKA GR. 1 4 - 6 LAT

Katarzyna

STUDIO MATY 3 PIĘTRO

50 min

AKROBATYKA GR. 3 4-6 LAT

Piotr

STUDIO MATY 3 PIĘTRO

   
45 min

Power ABT

Luiza Dąbrowska

STUDIO ZIELONE

55 min

POWER PUMP

Magda

STUDIO ZIELONE

50 min

AKROBATYKA GR. 6 7 -9 LAT

Krzysztof

STUDIO MATY 3 PIĘTRO

45 min

TRENING OBWODOWY

Ola K.

STUDIO ZIELONE

55 min

POWER PUMP

Andrzej

STUDIO ZIELONE

   
45 min

KETTLEBELL

Wojciech

STUDIO ZIELONE

   
19:00
55 min

GIMNASTYKA KOREKCYJNA GR. 2 8-12 LAT

Marlena

STUDIO 3 PIĘTRO

           
19:10
50 min

AKROBATYKA GR.2 7 - 9 LAT

Katarzyna

STUDIO MATY 3 PIĘTRO

45 min

Pilates & Stretching

Leira

STUDIO ZIELONE

50 min

AKROBATYKA GR. 7 10 - 14 LAT

Krzysztof

STUDIO MATY 3 PIĘTRO

50 min

AKROBATYKA GR.2 7 - 9 LAT

Katarzyna

STUDIO MATY 3 PIĘTRO

50 min

AKROBATYKA GR.4 7 - 9 LAT

Piotr

STUDIO MATY 3 PIĘTRO

   
45 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Luiza Dąbrowska

STUDIO ZIELONE

 
50 min

ZUMBA

Klaudia W.

STUDIO ZIELONE

50 min

ZDROWY KRĘGOSŁUP

Ola K.

STUDIO ZIELONE

ZASTĘPSTWO

50 min

ZUMBA

Jacek

STUDIO ZIELONE

20:05        
50 min

AKROBATYKA GR. 7 10 - 14 LAT

Piotr

STUDIO MATY 3 PIĘTRO

   
20:15
45 min

KETTLEBELL

Wojciech

STUDIO ZIELONE

45 min

AIR YOGA BASIC

Leira

STUDIO ZIELONE

45 min

TRENING OBWODOWY

Andrzej

STUDIO ZIELONE

45 min

INDOOR CYCLING

Ola K.

STUDIO ZIELONE

     
← →